Gutter 8 år er klare for Turbo Cup i helgen!

12 fotballspillere fra V/S 2010 spiller Lørdag 20.10 på 3 lag i Turbo Cup i Våler. Det konkurreres i 3'er fotball denne helgen mot andre lokale lag.

Velkommen til lagsiden til 2010-laget!

Dette er lagsiden til 2010-laget. her kan trener og lagleder publisere nyheter og informasjon, de kan velge om dette skal være kun for laget eller for alle som ser siden!

Lagbilde 2017

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
15.07
17:00-18:15
Kirkebygden KG 5er A1
ONS
17.07
17:00-18:15
Kirkebygden KG 5er A1
22.08 17:30 Kirkebygden KG 5er B1 H
Vansjø/Svinndal G9 1 - Eika Krapfoss Hvit -
28.08 17:30 Kirkebygden KG 5er B1 H
Vansjø/Svinndal G9 1 - Vang Blå -
03.09 18:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 B
Kambo Liverpool - Vansjø/Svinndal G9 1 -
10.09 17:30 Kirkebygden KG 5er B2 H
Vansjø/Svinndal G9 1 - Rygge Rød -
18.09 17:30 Bellevue KG 5er C2 (eget felt) B
Sprint-Jeløy Grønn - Vansjø/Svinndal G9 1 -
18.06 18:30 Løkenfeltet 5er B B  
Moss Sort - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
12.06 17:00 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Blå - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
04.06 18:30 Kirkebygden KG 5er B1 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Sprint-Jeløy Grønn -  
30.05 17:30 Rygge KG 5er B-1 B  
Rygge Rød - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
21.05 18:30 Kirkebygden KG 5er B2 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Kambo Liverpool -  
25.09 17:30 Kirkebygden KG 5er B1 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Ekholt Blå -  
18.09 17:30 Bellevue KG 5er C2 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Grønn - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
10.09 17:30 Kirkebygden KG 5er B2 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Rygge Rød -  
03.09 18:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 B  
Kambo Liverpool - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
28.08 17:30 Kirkebygden KG 5er B1 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Vang Blå -  
22.08 17:30 Kirkebygden KG 5er B1 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Eika Krapfoss Hvit -  
18.06 18:30 Løkenfeltet 5er B B  
Moss Sort - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
12.06 17:00 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Blå - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
04.06 18:30 Kirkebygden KG 5er B1 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Sprint-Jeløy Grønn -  
30.05 17:30 Rygge KG 5er B-1 B  
Rygge Rød - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
21.05 18:30 Kirkebygden KG 5er B2 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Kambo Liverpool -  
15.05 17:30 Vang Gressbanen 5er A B  
Vang Blå - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
08.05 17:30 Eikabanen KG 5er A B  
Eika Krapfoss Hvit - Vansjø/Svinndal G9 1 -  
02.05 17:30 Kirkebygden KG 5er B2 H  
Vansjø/Svinndal G9 1 - Moss Sort -  
28.04 09:40 Ekholt H  
Vansjø / Svinndal IL Gutter 9 år - SK Sprint-Jeløy Kull 2010 -  
03.03 09:30 Mossehallen H  
Vansjø / Svinndal IL Gutter 9 år - Torsnes IL Team 2010 -  
26.02 22:00 Test H  
Vansjø / Svinndal IL Gutter 9 år - Test -  
03.02 15:10 Vålerhallen H  
Vansjø / Svinndal IL Gutter 9 år - Vang skoleidrettslag Årskull 2010 -  
30.12 18:00 Borgehallen H  
Vansjø / Svinndal IL Gutter 9 år - Rolvsøy IF #2010 -  
30.12 15:55 Borgehallen H  
Vansjø / Svinndal IL Gutter 9 år - Begby IL 2010 -  
30.12 14:40 Borgehallen H  
Vansjø / Svinndal IL Gutter 9 år - FK Eika Krapfoss 2010 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Albert Brusevolddalen Abdoulaye 9 1
Aleksander Spetz S 9 4
Alexander Gjersøe 9 1
Anthony A 9 5
Emil Christopher Krogstad 9 4
Fillip A 9 2
Jakob M 12 2
Jonas M 9 6
Marcus Sebastian Madsø 12 5
Martin Storløkken H 9 1
Nikolai Trondrud Lauritzen 9 5
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift